TechKlub Zielona Góra

TechKlub Zielona GóraSieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce (Kraków, Gdynia, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Biała Podlaska, Szczecin, Białystok, Suwałki, Zielona Góra, Gliwice, Kielce, Lublin, Łódź) każdego miesiąca odbywają się spotkania, które podejmują kwestie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji.

Masz pomysł na temat spotkania? Wypełnij ankietę! Wasze odpowiedzi przyczynią się do udoskonalenia organizacji spotkań.

Spotkania TechKlubu Zielona Góra w sezonie 2016/2017

 • TechKlub Zielona Góra: Okiem drona

  W październiku zabieramy was w podniebną podróż w towarzystwie drona. Sprawdzimy jak wygląda świat z lotu ptaka. Dowiecie się co to są zdjęcia lotnicze i jak można je robić. Pokażemy wam jak się obsługuje tego typu sprzęt, w co trzeba się zaopatrzyć, aby sterować dronem i jakie warto mieć umiejętności, żeby nasz podniebny film był prawdziwym majstersztykiem. A otaczać nas będzie elektronika: kamery, mikrofony i drony. Katarzyna Mayer-Bzowa, która na co dzień współpracuje z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce, opowie wam o tym co zrobić, aby wasze filmy miały telewizyjny standard, jak pracować nad ujęciami, co jest teraz modne i jak wykorzystać możliwości techniczne jakie daje nowoczeny sprzęt.

  Termin

  Data: 05 Październik 2016 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Góra Mediów"
  (al. Wojska Polskiego 9)

  Galeria

  Wydarzenie na Facebook

Spotkania TechKlubu Zielona Góra w sezonie 2015/2016

 • TechKlub Zielona Góra: Grywalizacja i internet rzeczy

  W maju grywalizujemy i poruszamy się w świecie internetu rzeczy! Dowiecie się jak wykorzystać takie narzędzia jak gry i jak zaangażować pracowników lub wolontariuszy do realizacji zadań, które wydają się nudne. Grywalizacja to też świetny instrument do tego, aby w niestandardowy sposób zarazić jakąś ideą.

  Pokarzemy także co kryje się pod hasłem „Internet rzeczy”. Dowiecie się czym jest Internet of Things (IoT), który opisuje się jako Internet przyszłości i jak możemy go wykorzystać w codziennym życiu.

  Agenda:
  18:00 - Grywalizacja, czyli jak wykorzystać najlepsze metody znane z gier do zwiększenia skuteczności działań firmy lub organizacji - Jacek Siadkowski
  19:30 - Internet rzeczy - dr Emil Michta
  20:00 Networking i rozstrzygniecie konkursu „3.0 do mety”

  Udział bezpłatny 🙂

  Szczegóły i rejestracja:
  http://www.technologielokalnie.pl/techklub/zielonagora/

  Termin

  Data: 11 Maj 2016 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Góra Mediów"
  (al. Wojska Polskiego 9)

  Galeria

  Wydarzenie na Facebook

 • TechKlub Zielona Góra: Podróż po wirtualnej rzeczywistości w towarzystwie e-wolontariuszy

  6 kwietnia to w TechKlubie dzień wolontariatu! Dowiecie się jak tworzy centrum wolontariatu największa tego typu organizacja w Polsce, czyli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

  O e-wolontariacie i Pokojowym Patrolu powie Marcin Garczyński – Koordynator Szkoleń Wolontariatu Pokojowy Patrol WOŚP. Porozmawiamy również o programach lojalnościowych dla wolontariuszy i o tym jak motywować młodzież do wolonatrystycznej pracy w sieci.

  Pokażemy Wam także świat widziany z perspektywy cardboardu. Dowiecie się jak przy pomocy swojego smartfona wybrać się w podróż po wirtualnej rzeczywistości i jaki jest najtańszy i najprostszy sposób na wycieczkę po wirtualnej przestrzeni.

  Wstęp bezpłatny 

  Termin

  Data: 06 Kwiecień 2016 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Góra Mediów"
  (al. Wojska Polskiego 9)

  Galeria

  Wydarzenie na Facebook

 • TechKlub Zielona Góra: O Fundrisingu i CSR nadajemy do Was na żywo

  Na marcowym TechKlubie powiemy o tym jak skutecznie zebrać środki poprzez kampanie typu fundrising i jak budować wizerunek przy wykorzystaniu narzędzi społecznej odpowiedzialności biznesu (CRS). Dowiecie się jak zorganizować dobrą kampanię fundriesingową, jak zdobyć darczyńców i jak wykorzystać do tego dostępne technologie.

  Powiemy także o drugiej stronie medalu, czyli co daje firmie udział w CSR u i jak to wpływa na kształtowanie wzajemnych relacji między NGO, a biznesem.Tematem naszego spotkania będzie także przygotowanie relacji na żywo z wydarzenia czy imprezy. Poznacie niezbędne narzędzia do stworzenia dobrej relacji online. Wszystko to na przykładzie naszego spotkania, które wrzucamy na żywo do sieci.

  18.00 – „Fundriesing -jak skutecznie zbierać środki finansowe” - Monika Pawłowska Grupa Allegro Sp. z o.o..
  19.00 – „Streaming, czyli nadajemy na żywo!” - Wojciech Regeńczuk -4clouds.io
  19 :45 - dyskusja "NGO - dwie strony medalu. Jak skutecznie działać społecznie? Gdzie szukamy finansowania naszych projektów?"

  Termin

  Data: 02 Marzec 2016 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Góra Mediów"
  (al. Wojska Polskiego 9)

  Galeria

  Wydarzenie na Facebook

 • TechKlub Zielona Góra: NGO w social mediach

  W lutym dowiecie się jak organizacje pozarządowe mogą promować swoje działania w mediach społecznościowych. Adriam Todorczuk prowadzący Technologie.ngo.pl opowie jak korzystać zarówno z bezpłatnych jak i płatnych form promocji i kiedy warto w nie zainwestować.

  Termin

  Data: 10 Luty 2016 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Góra Mediów"
  (al. Wojska Polskiego 9)

  Galeria

  Wydarzenie na Facebook

 • TechKlub Zielona Góra: Mailing – jak przygotować profesjonalną kampanię?

  Na kolejnym TechKlubie dowiecie się jak posługiwać się takimi narzędziami jak mailing oraz jak przygotować kampanię reklamową.

  Opowie Wam o tym Robert Majer, który doświadczenie zdobył pracując m.in. w Onet.pl oraz zarządzając zespołem ds. wsparcia technicznego Wydziału Nowych Technologii Zarządu Związku Harcerstwa Polskiego. Od 2010 roku przedsiębiorca obecnie członek zarządu Internet Holding sp. z o.o. Pasjonat nowych technologii, społecznik zaangażowany w pomoc techniczną dla organizacji pozarządowych. Pomysłodawca i organizator pierwszego w Częstochowie projektu o tematyce: internetu, marketingu, programowania pod nazwą ALEJE.IT. Prezes zarządu Fundacji Smarter Klaster działającej na terenie Częstochowy oraz Specjalista ds. nowych technologii w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w Warszawie.

  Termin

  Data: 13 Styczeń 2016 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Szklana pułapka"
  (ul. Wrocławska 12a)

  Galeria

  Wydarzenie na Facebook

 • TechKlub Zielona Góra

  Na grudniowym TechKlubie będziemy rozmawiać jak praktycznie korzystać z zasobów na licencjach CC,
  jakie są korzyści wynikające z otwartości w działaniu organizacji pozarządowej. Poznamy serwisy do publikowania zasobów organizacji na licencjach CC. Prelekcja będzie miała formę webinarium.

  Porozmawiamy także o nowych technologiach w naszym życiu i sprawdzimy czy współcześnie da się żyć bez smartfonów. Na koniec zastanowimy się nad tym jak możemy korzystać z sieci, aby aktywnie działać w szeregach organizacji pozarządowych.

  Termin

  Data: 02 Grudzień 2015 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Szklana pułapka"
  (ul. Wrocławska 12a)

  Galeria

  Wydarzenie na Facebook

 • TechKlub Zielona Góra: Crowdfunding kampania społeczna czy społecznościowa?

  Listopadowy TechKlub odbędzie się pod hasłem „Finansowanie społeczne”. Opowiemy o tym jak wykorzystać dostępne technologie, aby sfinansować swoje pomysły zgodnie z prawem przy pomocy potencjalnych klientów. Dowiecie się dlaczego „Polak Potrafi” i jak zmienia się podejście do finansowania społecznego. Naszymi gośćmi będą założyciele największej w Polsce platformy crowndfundingowej.

  Termin

  Data: 04 Listopad 2015 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Szklana pułapka"
  (ul. Wrocławska 12a)

  Galeria

  Wydarzenie na Facebook

 • TechKlub Zielona Góra: Touch Anywhere

  Październikowe spotkanie #TechKlub Zielona Góra będzie skupione wokół ekranów dotykowych. Nie będą to jednak zwykłe ekrany, lecz nowoczesna technologia, która pozwala z niemal każdej powierzani zrobić właśnie taki ekran. Prezes firmy Monser&Divices pokaże jak firma, która wyszła z akademickiego inkubatora przedsiębiorczości, podbija świat przy użyciu technologii opartej na sensorach głębi. Wykorzystamy także ścianę do zagrania w gry video, a także sprawdzimy swoją wiedzę o TechKlubie Polska podczas Quizu online. Poznacie także naszego partnera czyli Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

  REJESTRACJA: http://techklubzielonagora2015.evenea.pl/

  UDZIAŁ BEZPŁATNY 🙂

  Termin

  Data: 07 Październik 2015 17:00
  Godzina: 17:00 17:00

  Miejsce

  Mediateka "Szklana pułapka"
  (ul. Wrocławska 12a)

  Galeria

  Wydarzenie na Facebook

 • TechKlub Zielona Góra – online

  Hej TechKlubowicze,
  2 września, w środę o godzinie 18.00 spotykamy się w Hauście. Pierwszy TechKlub w tym roku jest wyjątkowy, bo ogólnopolski. My chcemy spotkać się również w naszym gronie i wspólnie wziąć udział w ‪#‎TechKlub‬ Polska online. Zapraszam do Hausta i na TechKlub Polska online! https://www.facebook.com/events/1488527281462291/

  Termin

  Data: 02 Wrzesień 2015 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Haust (minibrowar)
  (Plac Pocztowy 9)

  Galeria

  Wydarzenie na Facebook

Spotkania TechKlubu Zielona Góra w sezonie 2014/2015

 • Piknik zakończeniowy TechKlub Zielona Góra

  Zapraszamy do ogródka Pubu Barcelona dn. 24.06.2015 na spotkanie kończąco- integracyjne, oraz do gry, ponieważ pomysł z MOGiem (multi-option game) chwycił.

  Będziemy tam od godz. 18:30 czekać na śmiałków, którzy podejmą wyzwanie gry, a także na tych, którzy będą mieli ochotę z nami porozmawiać, wypić coś dobrego (za free ;)), podsumować miniony sezon i zaplanować następny.

  MOG to gra rozgrywająca się w różnych miejscach miasta, angażująca użycie technologii i dająca graczom możliwość wyboru tego, jak jej fabuła się potoczy.

  Rozpocząć grę będzie można wcześniej i jej finał będzie właśnie w Barcelonie. Jej szczegóły wkrótce, w kolejnym mailu oraz poście na facebookowym wydarzeniu 🙂

  Monitorujcie nadchodzące wiadomości i pamiętajcie o rejestracji 🙂

  Udział w grze i w spotkaniu jest bezpłatny.

  Do zobaczenia!

  Termin

  Data: 24 Czerwiec 2015 18:30
  Godzina: 18:30 18:30

  Miejsce

  Barcelona Sport Pub
  (ul. Ciesielska 9)

  Galeria

 • TechKlub Zielona Góra spotkanie #9

  Program:

  Początek o godzinie 19:00!

  To nasze ostatnie spotkanie w tym sezonie (choć planujemy jeszcze zakończeniowy piknik!).

  1. Fundraising -prezentacja.

  2. Relacja z konferencji Sektor 3.0 - Mścisław.

  3. Media społecznościowe w promocji - dyskusja - moderuje Monika Suder.

  4. Networking.

  Termin

  Data: 03 Czerwiec 2015 19:00
  Godzina: 19:00 19:00

  Miejsce

  Mediateka "Szklana pułapka"
  (ul. Wrocławska 12a)

  Galeria

 • TechKlub Zielona Góra spotkanie #8

  Program:

  Początek o godzinie 19.00!

  1. Przywitanie - Tomasz Janiak - koordynator.
  2. Content marketing jako skuteczne narzędzie do budowania zaangażowania odbiorców -  Webinarium - Paweł Cichocki
  3. Pytania, dyskusja
  4. Inspirująca prezentacja TED.
  5. Poznajmy się! Networking.

  UWAGA: Kącik animacyjny dla dzieci nie będzie dostępny.

  Prelegent:

  Paweł Cichocki

   

  Trener, project manager. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył socjologię (specjalizacje: human resources, marketing&reklama), oraz Stosunki międzynarodowe, spec. wschodoznawstwo (specjalizacja: Rosja, Kaukaz). Współpracował z firmami zajmującymi się marketingiem, PR, HR, sprzedażą bezpośrednią, oraz organizacjami studenckimi - AIESEC i Studenckim Forum BCC. Doświadczenie i wiedzę zdobywał także w Hiszpanii oraz na Ukrainie. Specjalizuje się w rekrutowaniu zespołów pracowniczych, podnoszeniu efektywności pracowników, zarządzaniu i organizacji pracy oraz skutecznej i profesjonalnej obsłudze klienta.

  Podczas webinarium poruszone zostaną tematy związane z budowaniem użytecznych dla odbiorcy treści oraz ich optymalizacją pod kątem wyszukiwarki organicznej.

  Termin

  Data: 20 Maj 2015 19:00
  Godzina: 19:00 19:00

  Miejsce

  Family Café
  (ul. Boh. Westerplatte 13)

  Galeria

 • TechKlub Zielona Góra spotkanie #7

  Program:

  Początek o godzinie 18.15!

  1. Przywitanie - Tomasz Janiak - koordynator
  2. Nie płoszyć użytkowników! — UX w służbie konwersji.  - Marcin Sieńko - prelegent
  3. Pytania, dyskusja
  4. Inspirująca prezentacja TED
  5. Poznajmy się! Networking.

  UWAGA: Kącik animacyjny dla dzieci nie będzie dostępny. 

  O prelekcji:

  Aplikacje i strony internetowe tworzymy zwykle w jakimś celu. Chcemy by nasi użytkownicy zamówili jakiś towar i dokonali płatności, zapisali się na newsletter, przeczytali ze zrozumieniem treści albo po prostu by często i systematycznie używali naszej aplikacji. 

  Niestety współcześni użytkownicy to stworzenia płochliwe i łatwo się rozpraszające. Tylko jedno kliknięcie dzieli ich od opuszczenia naszego sklepu czy serwisu informacyjnego. 

  Dlatego też projektować należy tak, by zapewnić swoim użytkownikom jak najlepsze doświadczenia. W swoim wystąpieniu opowiem o tym, jak dzięki projektowaniu UX możemy zwiększyć konwersję — jakich błędów należy unikać i jakich reguł przestrzegać, by nasi klienci byli tak samo zadowoleni, jak i my.

  __________________________________________________

  Prelegent:

   

  Marcin Sieńko

  Wykładowca akademicki i projektant UX. Jako teoretyk naucza filozofii, teorii mediów oraz teorii kultury na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jako praktyk, zajmuje się projektowaniem UX - od badań z użytkownikami po projekty funkcjonalne. Pracował między innymi przy projektach dla firm takich jak KGHM, Nowa Era, NC+, Leroy Merlin, YDP, i innych.

  Termin

  Data: 06 Maj 2015 18:15
  Godzina: 18:15 18:15

  Miejsce

  Mediateka "Szklana pułapka"
  (ul. Wrocławska 12a)

  Galeria

 • TechKlub Zielona Góra spotkanie #6

  Temat spotkania: 

  FOTOGRAFIA W BIZNESIE czyli jak budować profesjonalny wizerunek firmy

  - funkcje zdjęcia
  - psychologia obrazu czyli jak skupiać uwagę na tym, co dla nas ważne
  - jakie zdjęcia są dobre, a z których lepiej zrezygnować
  - specyfika fotografii biznesowej
  - fotografia portretowa - jak przygotować się do sesji fotograficznej
  - czy potrzebuję profesjonalnego fotografa

  __________________________________________________

  Program:

  Początek o godzinie 18.00!

  1. Przywitanie - Tomasz Janiak - koordynator.
  2. "FOTOGRAFIA W BIZNESIE czyli jak budować profesjonalny wizerunek firmy" -Anja Zielińska  - prelegent
  3. Pytania, dyskusja
  4. Jak fotografia nas łączy- David Griffin, dyrektor fotograficzny National Geographic.
  5. Poznajmy się! Networking.

  __________________________________________________

  Prelegent:

   

  Fotograf. Absolwentka historii w Wyższej Szkole Pedagogicznej, a także szkół podyplomowych - finansów, grafiki i fotografii. Pracownica korporacji z artystyczną duszą. Obecnie prowadzi własną firmę fotograficzną (http://www.anjazielinska.com), specjalizuje się w fotografii portretowej, ślubnej oraz retuszu.
  Połyka książki w całości popijając litrami kawy. Członek Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego. Uwielbia ludzi, stare fotografie i nowe wyzwania.

  Termin

  Data: 15 Kwiecień 2015 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Barcelona Sport Pub
  (ul. Ciesielska 9)

  Galeria

 • TechKlub Zielona Góra spotkanie #5

  Temat spotkania:

  Projektowanie i tworzenie stron-wizytówek i innych produktów reklamowych

  Jak stworzyć stronę-wizytówkę? Co warto na niej umieszczać, a czego nie? Co powinno znaleźć się na plakacie? Proste zasady pomogą Wam uniknąć problemów, które często pojawiają się w reklamie. 
  Z jakich narzędzi korzystać tworząc produkcję reklamową, skąd brać zdjęcia dla reklamy? Porównamy i porozmawiamy o tym, w jakich przypadkach warto korzystać z tych ze źródeł płatnych oraz darmowych.

  W programie:
  - Podstawowe zasady designu. Prawidłowy dobór koloru i kształtu, aby utrzymać balans. Przykłady
  dobrego i złego designu. Jak prawidłowo i harmonicznie ułożyć wszystkie elementy?
  - Marketing. Co musi być w Waszej reklamie? Czym zainteresować konsumenta? Zasady, które pomogą
  szybko i dokładnie przedstawić informację.
  - Narzędzia. Przegląd oprogramowania dla opracowania makiet, płatne i darmowe odpowiedniki.
  Fotostoki - skąd brać zdjęcia do reklamy? Czym się różnią? Kwestie praw autorskich.

  __________________________________________________

  Program:

  Początek o godzinie 18.00!

  1. Przywitanie - Tomasz Janiak - koordynator.
  2. Projektowanie i tworzenie stron-wizytówek i innych produktów reklamowych - Nikolaj Niechytajlo - prelegent
  3. Pytania - dyskusja
  4. Co fizyka nauczyła mnie o marketingu - Dan Cobley
  5. Poznajmy się! Networking.

  UWAGA: Kącik animacyjny dla dzieci nie będzie dostępny.

  __________________________________________________

  Prelegent:

  Nikolaj Niechytailo

  Pochodzi z Ukrainy. Grafik. Mieszka w Zielonej Górze od stycznia 2015. Założył z żoną Anną firmę "Kreatywny sektor". Z branżą reklamową związany jest od 2001 roku. Pracował z poligrafią, reklamą zewnętrzną, przy tworzeniu kampanii reklamowych i przy promocji projektów. Kilka lat zajmował się projektowaniem wnętrz. Od 2010 roku pracuje wyłącznie w branży tworzenia stron internetowych. Stworzył ponad 3000 projektów różnych produkcji reklamowych, ponad 500 projektów stron internetowych i ponad 100 projektów wnętrz. W designie preferuje zwięzłość i lekkość. Ulubiony cytat: "DOBRY DESIGN JEST OCZYWISTY. ŚWIETNY DESIGN JEST TRANSPARENTNY ©Joe Sparano

  Termin

  Data: 01 Kwiecień 2015 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Szklana pułapka"
  (ul. Wrocławska 12a)

  Galeria

 • TechKlub Zielona Góra spotkanie #4

  Program:

  Początek o godzinie 18.00!

  1. Przywitanie - Tomasz Janiak - koordynator.
  2. Własne Hollywood - video dla organizacji - Mścisław Brovko
  3. Poznajmy się! Networking.

  UWAGA: Kącik animacyjny dla dzieci nie będzie dostępny.

  Prelegent:

  Mścisław

   

  Ekspert ds. IT w Advanced Digital Broadcast, absolwent Narodowego Uniwersytetu Radioelektroniki w Charkowie, fotograf i wsparcie technicznie dla Fundacji LYADA, twórca filmów promocyjnych. Pochodzi z Ukrainy.

  Najbliższe spotkanie to kontynuacja tematyki poprzedniego. Prelekcja będzie stanowić analizę filmów Mścisława w oparciu o: pomysł, użyte technologie, błędy i dobre praktyki. Pytania będzie można zadawać w każdym momencie. Chętni będą mogli także wziąć udział w filmowaniu akcji "Kolorowe Miasto", która odbędzie się 22 marca w Zielonej Górze.

  "Osobliwością tego spotkania nie będzie sucha teoria z punktu widzenia profesjonalisty, tylko doświadczenie praktyka, który zaczynał jako zupełnie początkujący. Każde pytanie będzie podstawą do dyskusji." - mówi prelegent.

  Mścisław zachęca aby przed spotkaniem zapoznać się z jego filmami i przygotować ewentualne pytania. Filmy dostępne są na: LyadaKonfettiKlub.

  Termin

  Data: 18 Marzec 2015 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Haust (minibrowar)
  (Plac Pocztowy 9)

  Galeria

 • TechKlub Zielona Góra spotkanie #3

  Program:

  Początek o godzinie 18.00!

  1. Przywitanie - Tomasz Janiak - koordynator.
  2. Technologie dla wizerunku. Z drugiej strony szklanego ekranu - Monika Suder - prelegent
  3. Pytania, dyskusja
  4. Prawdziwy wizerunek Leonarda da Vinci - Siegfried Woldhek
  5. Poznajmy się! Networking.
  6. Dla chętnych sesja Action Learning.

  UWAGA: Kącik animacyjny dla dzieci będzie dostępny od 18:30!

  __________________________________________________

  Prelegent:

   

  Monika Suder

  Pracowałam kilka lat w mediach: w trzech rozgłośniach radiowych, w lokalnej tv oraz robiłam newsy dla ogólnopolskich kanałów, byłam także rzecznikiem prasowym, więc mam doświadczenie po drugiej stronie mikrofonu i kamery. Teraz zajmuję się szkoleniami, pracą w organizacji pozarządowej i od czasu do czasu wracam do zajęć przy produkcjach tv, żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością i zawodem. Moją pasją jest też energetyka. Właśnie piszę pracę inżynierską na temat układów fotowoltaicznych. W wolnej chwili bawię się swoją wyobraźnią pisząc opowiadania, głównie kryminały. Prowadzę blog www.monikasuder.blog.pl i funpage'a https://www.facebook.com/improwizatorka?ref=hlTo tak na szybko o mnie. Na szybko, bo zawsze gdzieś pędzę, ale ten bieg mnie jeszcze bardziej nakręca. Tak mnie kiedyś nakręcił, że dwa półmaratony przebiegłam 🙂

  Termin

  Data: 04 Marzec 2015 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Szklana pułapka"
  (ul. Wrocławska 12a)

  Galeria

 • TechKlub Zielona Góra spotkanie #2

  Temat spotkania: 

  Zostań lifehackerem, czyli jak najnowsze technologie ułatwiają życie

  Czy zastanawialiście się kiedyś, ile czasu zajmują codzienne operacje wykonywane na komputerze? 

  Jeśli jedną z nich (np. sprawdzanie poczty) udałoby się skrócić chociaż o kilkanaście sekund, to jeśli w ciągu dnia wykonujesz ją kilkadziesiąt razy, zysk czasu w perspektywie roku podawany jest już w dniach.

  Czy słyszeliście o hackerach? A o "hackowaniu"… życia? Na spotkaniu wyjaśnione zostanie, kto to jest "lifehacker" oraz jak "smart-technologie" można wykorzystać w codziennym życiu. 

  Na przykładzie "jednego dnia z życia", zostaną pokazane technologiczne "sztuczki", które ułatwiają codzienne zadania i sprawiają, że życie staje się wygodniejsze, bezpieczniejsze a zaoszczędzony czas można wykorzystać na… przyjemności.

  __________________________________________________

  Program:

  Początek o godzinie 18.00!

  1. Przywitanie - Tomasz Janiak - koordynator.
  2. "Zostań lifehackerem" - Grzegorz Bazydło - prelegent
  3. Pytania, dyskusja
  4. Powiadomienia SMS z TechKlubu Zielona Góra- Tomasz Prażuch.
  5. Poznajmy się! Networking.

  Termin

  Data: 04 Luty 2015 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Szklana pułapka"
  (ul. Wrocławska 12a)

  Galeria

 • TechKlub Zielona Góra spotkanie #1

  Temat spotkania: 

  Internetowa Skrzynka z Narzędziami - darmowe narzędzia online dla organizacji

  Program:

  Początek o godzinie 18.00!

  1. Przywitanie - Michał Bielicki- przedstawiciel organizatorów ze strony FRSI.
  2. Wprowadzenie, o TechKlubach - Tomasz Janiak - koordynator.
  3. "Internetowa Skrzynka z Narzędziami" - Tomasz Janiak - koordynator.
  4. Pytania, dyskusja.
  5. Poznajmy się! Networking.
  6. Co na kolejnych TechKlubach?

  Termin

  Data: 07 Styczeń 2015 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Szklana pułapka"
  (ul. Wrocławska 12a)

  Galeria

 

Galeria >>

 

Aby dowiedzieć się o kolejnych spotkaniach zapisz się do newslettera, albo obserwuj naszą stronę na Facebook.