Akademia Architektury

Żyjemy w jakimś mieście, przy jakiejś ulicy, w jakimś domu. Czy jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że ktoś to wszystko wymyślił, obliczył, zaprojektował? A może sami zrobilibyśmy to inaczej? Takie patrzenie na otaczającą nas rzeczywistość pozwoli na puszczenie wodzy fantazji, a że dzieciakom jej nie brakuje już jesteśmy ciekawi ich pomysłów na swoje idealne miejsce. Ruszamy z nowymi zajęciami dla dzieci w wieku 7-10 lat.

Godz. 17, zajęcia ok. 1,5-2 godziny

Koszt 10 zł, wpisowe

Prowadzi Beata Tokarz – członkini zarządu Fundacji LYADA, ogrodniczka, właścicielka firmy BEA-Studio Zieleni.

Miejsce prowadzenia – oLgOVE przy ul. Sowińskiego 4a.

Dofinansowano ze środków miasta Zielona Góra

Uwaga! Prosimy uważnie przeczytać instrukcję do rejestracji.

Koszt wpisowego wynosi jedynie 10 zł za dziecko, to jest symboliczna kwota, gwarantującą udział osób zarejestrowanych. Wpisowe jest bezzwrotne i zostanie przeznaczone na zakup materiałów do warsztatów.

Krok 1: Zarejestruj się w formularzu poniżej, przeczytaj informację o regulaminie obowiązującym podczas zajęć.

Krok 2: W ciągu 3 dni od rejestracji zrób przelew 10 zł za każde zgłoszone dziecko na konto fundacji 73 2030 0045 1110 0000 0397 7440 tytuł „Wpisowe. Akademia Architektury. Imię i nazwisko rodzica lub opiekuna. Data warsztatu„.

Krok 3: Czekaj na zwrotną informację od nas o zakwalifikowaniu się na warsztaty.

Jeśli wpisowe nie zostanie wpłacone w ciągu 3 dni po rejestracji, rejestracja zostanie anulowana jednocześnie z wysłaniem stosownego maila. Jeśli osoba zarejestrowana i zakwalifikowana z jakiegoś powodu nie będzie mogła wziąć udziału w warsztatach, może ona znaleźć na swoje miejsce inną osobę już bez konieczności wpłacenia wpisowego. Jeżeli zajęcia zostaną odwołane przez organizatora, wpisowe zostanie zwrócone.