Anioł Roku – podziękowania

Fot. Mariusz Kapała / GL

Fot. Mariusz Kapała / GL

19 grudnia 2015 roku prezes Fundacji LYADA Irina Brovko została zaproszona na koncert Akcji Charytatywnej „Warto jest pomagać”, w czasie którego wręczone zostały statuetki „Lubuski Anioł Roku 2015”. Irina dostąpiła zaszczytu otrzymania tego tytułu w kategorii „Osoba”.

Bardzo dziękuję organizatorom za dostrzeżenie i docenienie mojej pracy. Swoją wdzięczność kieruję także do mojego męża. To dzięki jego wsparciu i pomocy udaje mi się realizować najbardziej szalone pomysły. Dziękuję wszystkim współpracownikom fundacji Lyada i wolontariuszom działającym na jej rzecz. Wasze ręce, zawsze chętne do pomocy, znacznie ułatwiają realizację wielu przedsięwzięć. Dziękuję także Wam, sympatykom i mieszkańcom Zielonej Góry za to, że tak chętnie uczestniczycie w akcjach organizowanych przez Lyadę. Dziękuję za Waszą radość i uśmiech, za dobre słowa, które bardzo motywują do dalszego działania.” – mówi Irina Brovko

Lubuski Anioł Roku 2015

Fot. Mariusz Kapała / GL

Statuetka otrzymana, ale nie zamierzamy spocząć na laurach. Planujemy i realizujemy dalsze działania i akcje. Bądźcie z nami nadal! Wasza obecność jest dla nas największą nagrodą.