Charytatywny Maraton Zumba®Fitness

Charytatywny Maraton Zumba®FitnessCentrum Tańca i Fitness CTiF Beata Olencka-Drzewiecka i Fundacja LYADA zapraszają na Charytatywny Maraton Zumba®Fitness.

JEDEN DZIEŃ – 2 IMPREZY – WSPÓLNY CEL:
– 29 listopada 2014r. MARATON ZUMBA FITNESS od godz. 16.00 do godz. 19.00 na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze
– 29 listopada 2014r. WARSZTATY REGGAETON od godz. 12.00 do godz. 13.30 w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze

Celem Maratonu jest pomoc Oli Wrocławskiej (zielonogórzance) chorej na mukowiscydozę. Jest to schorzenie, którego nie da się wyleczyć. Można jednak złagodzić przebieg tej choroby poprzez kosztowne leki, odżywki i rehabilitację. Ola na co dzień jest podopieczną Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.

Wydarzenie objął swoim patronatem Prezydent Miasta Zielona Góra Pan Janusz Kubicki.

Instruktorzy Zumba®Fitness, którzy w tym dniu otworzą swoje serca i obdarują Was mega energią:
– Ronald Morales Dubes, gość specjalny (Niemcy),
– Green Zin Team Centrum Tańca i Fitness: Beata Olencka Drzewiecka (Zielona Góra), Marta Woźniatowska (Zielona Góra), Ewa Zarzycka (Iłowa), Patrycja Gabrysiak (Nowogród Bobrzański),
– Team Akademia Ruchu NessFit : Marta Pelińska, Sara Matelska, Dorota Wawrzyniak, Monika Jerzynek (Zielona Góra),
– Team Everest Fitness: Aneta Ostrówka (Zielona Góra),
– Ewelina Piątyszek (Kargowa),
– Katarzyna Lech (Krosno Odrzańskie),
– Paweł Okupniarek (Kazimierz Biskupi).

Wstęp na maraton – 25zł. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc dla Oli.
Cegiełki można będzie nabyć od 19 listopada w: Centrum Tańca i Fitness, Akademii Ruchu NessFit, Everest Fitness oraz u instruktorek: Ewy Zarzyckiej, Patrycji Gabrysiak, Eweliny Piątyszek i Katarzyny Lech. Cegiełki również będą do kupienia w dniu maratonu przed wejściem na salę.

Tych, którzy chcą wesprzeć Olę ale nie czują się na siłach by wziąć czynny udział w maratonie, zapraszamy do Strefy Dziecka, gdzie z Fundacją LYADA można będzie stworzyć laurkę dla Oli.
Mamy biorące udział w maratonie mogą śmiało zabrać ze sobą swoje pociechy, dla których w kąciku dla dzieci będą organizowane zabawy plastyczne, gry Montessori, malowanie twarzy. Zabawy zapewnią: Szkoła Niepubliczna im. Marii Montessori, Przedszkole Ślimaczek, oraz Fundacja LYADA.

Na maratonie do nabycia będzie kawa, słodycze i soki od partnerów akcji (Family Cafe, Słoneczny Sad, Kraina Słodkości, Pizza Iłowa). Cały dochód ze sprzedaży których również zostanie przeznaczony na pomoc dla Oli.

Wydarzenie będzie dobrą okazją by zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku kostnego. Akcja będzie organizowana przy współpracy z DKMS.

Podczas maratonu odbędzie się losowanie nagród:
– 5 x VOUCHER o wartości 500 zł oraz 15 x VOUCHER o wartości 100 zł od Everest Fitness
– samochód Toyota Yaris Hybryda na weekend (sobota, niedziela, poniedziałek) od Toyota
– 4 karnety na 8 wejść, 6 wejściówek na zajęcia, 2 vouchery na dowolne warsztaty, 1 voucher na poradę dietetyczną, 1 voucher na trening personalny w Klubie NessFitness
– 4 karnety OPEN, 4 vochery na rollmasaż, 2 vochery na dowolne warsztaty w Centrum Tańca i Fitness

Wejście na maraton jedynie w obuwiu zmiennym!
 
Zapraszamy! 🙂
Razem możemy więcej!

Dołącz do wydarzenia na Facebook!