Pierwsze w tym sezonie spotkanie TechKlubu Zielona Góra

Zdjęcie użytkownika Fundacja LYADA.TechKluby wracają! Zapraszamy już w najbliższy wtorek 14 listopada o godzinie 18:00 do Mediateki Góra Mediów. Udział bezpłatny. 

AGENDA SPOTKANIA
18:00 Dagmara Kokoszka
9 bezpłatnych narzędzi, które pomogą wypromować organizację w internecie
19:15 Monika Suder
Podstawy montażu filmowego i telewizyjnego
20:15 Networking
Porozmawiajmy, poznajmy się. Możliwość porozmawiania z prelegentami oraz uczestnikami. Kwandrans na wspólną herbatę 🙂

Rejestracja: https://crm.sektor3-0.pl/

techklub/zielona-goraPodczas tegorocznej edycji TechKlubu działamy wspólnie z Google Internetowe Rewolucje. Podczas naszych spotkań prelegenci z Google będą uczyć jak korzystać z bezpłatnych narzędzi w promocji naszych działań w internecie. Spotkanie przeznaczone jest dla osób, które działają w organizacjach pozarządowych, prowadzą swoje firmy lub po prostu chcą wiedzieć jak być zauważonym w internecie, a przy okazji nie wydać na to ani złotówki . Dagmara Kokoszka doradca z Google Internetowych Rewolucji opowie o tym o tym, jak prowadzić efektywne działania promocyjne w internecie, a także wyjaśni, w jaki sposób skorzystać z darmowych, indywidualnych konsultacji, które pomogą osiągnąć sukces online.

W drugiej części spotkania odbędzie się warsztat z podstaw montażu filmowego i telewizyjnego. Koordynatorka Tech Klubu w Zielonej Górze Monika Suder, która na co dzień pracuje we wrocławskiej telewizji Echo 24, pokaże bezpłatne narzędzia służące do montowania filmów oraz opowie o podstawowych zasadach montażu.
Jeśli chcecie dowiedzieć się jak nagrywać filmiki, żeby je później szybko i sprawnie montować oraz jak skorzystać z bezpłatnej reklamy w internecie koniecznie przyjdźcie na najbliższe spotkanie TechKlubu w Zielonej Górze.

Do zobaczenia!