Podsumowanie Akcji KOLOROWE MIASTO ed. II

W końcu dobiegła końca akcja „Kolorowe Miasto – ed.II”.

Zrobilismy tę akcję w maju 2014 w formie gry. Zawieszaliśmy na deptaku różne instalacje, zaproponowaliśmy mieszkańcom Zielonej Góry, aby odnaleźli nasze „kolorowe punkty” i zrobili im zdjęcia. W zamian mogli dostać nagrody od naszych partnerów akcji.

ParasolkiW poniedziałek i wtorek (5 i 6 maja) było jeszcze ciepło i słonecznie. Pierwszego dnia Fundacja LYADA zawiesiła kolorowe parasole przy fontannach na al. Niepodległości. We wtorek pojawiły się kolorowe, papierowe kwiaty na latarni naprzeciwko Teatru Lubuskiego. W środę planowaliśmy kolejną instalację w formie balonów wypełnionych helem, ale od tego dnia burze popsuły nasze kolorowe plany 🙂

Cieszymy się, że w słoneczne dni nasza zabawa udała się. Instalacje zostały zawieszone o 5 rano przez nieśpiących pracowników fundacji LYADA 🙂 Kolorowe punkty zostały zauważone i zdjęcia zostały zrobione. No i oczywiście, nagrody zostały rozdane!

KurtoszeNasz najaktywniejszy zielonogórzanin Michał Walczak dostał wszystkie przewidywane w poniedziałek i wtorek nagrody! Pan Michał spełnił każdy warunek akcji: znalazł wszystkie ukryte na deptaku niespodzianki, zrobił zdjęcia, wysłał do nas i zdobył największą ilość polubień opublikowanych zdjęć.

Najaktywniesi dostają najsmaczniejsze 🙂

Pan Michał w nagrodę dostał przepyszne Kurtosze – Pyszne Ciasta Kominowe oraz pizzę od Restauracji FreshPoint.

Gratulujemy zwycięstwa i bardzo dziękujemy sponsorom akcji za pomoc w zaktywizowaniu zielonogórzan na lato! 🙂

Kolejną nagrodę dostały dzieci z ARS FAMILIA ze Świebodzina za upiększenie swojego otoczenia
A w nagrodę była wycieczka na mecz Falubaz-Toruń 15 czerwca!
Wycieczka sprawiła dzieciom wielką frajdę! Nawet Ci, którzy nigdy nie kibicowali Falubazowi, wrócili do domu w żółto-biało-zielonych szalikach, pełni wrażeń i pozytywnych emocji!

Wycieczka do FalubazuBardzo się cieszymy, że akcja „Kolorowe Miasto – ed. II” się udała i przyniosła dużo radości jej uczestnikom!

Partnerzy akcji: 
Kurtosze – pyszne ciasta kominowe
Restauracja FreshPoint
SPAR Falubaz Zielona Góra

125 472 507 387