Podsumowanie I edycji Warsztatów Fotograficznych dla Mam

Warsztaty Fotograficzne dla MamW czerwcu odbyła się pierwsza edycja Warsztatów Fotograficznych dla Mam prowadzonych przez fotograf portretową Annę Zielińską. Podczas 4 spotkań w Family Cafe zielonogórskie Mamy popijając pyszną kawę zapoznały się z podstawami fotografii cyfrowej i już po pierwszym spotkaniu przestały używać trybu auto w aparacie 🙂

Nad dziećmi uczestniczek Warsztatów czuwały panie animatorki, więc można było spokojnie oddać się nauce.

Panie dowiedziały się co to jest trójkąt fotograficzny, jaki wpływ na zdjęcia mają przysłona, ISO i czas ekspozycji, jak wykonać ostre zdjęcie, jak nie fotografować swoich dzieci i dlaczego obiektyw stałoogniskowy to wspaniały wybór.

Suchej teorii było mało, warsztaty były głównie praktyczne. Zgodnie z sugestią Mam przedostatnie zajęcia poświęcone zostały tematowi obróbki zdjęć. Na ostatnich zajęciach Family Cafe przeobraziło się w studio fotografii dziecięcej – przez 2 godziny Mamy fotografowały swoje pociechy wykorzystując nabytą na Warsztatach wiedzę.

Efekty pracy uczestniczek warsztatów będzie można obejrzeć w zielonogórskiej kawiarni Family Cafe od 16 lipca – o 11-00 tam odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy i rozdanie dyplomów Mamom 🙂

W przyszła środę, 16 lipca o godz. 11-00 w Family Café odbędzie się otwarcie galerii prac uczestniczek Warsztatów Fotograficznych dla Mam. Zapraszamy serdecznie!

A już można rejestrować się na kolejną edycję Warsztatów na tej stronie.