Relacja z IV spotkania z cykłu WAKACJE Z ZUMBA®FITNESS

 

Zabawy od DOBREGO POMYSŁU

Zabawy od DOBREGO POMYSŁU

25 lipca przy fontannie odbyło się kolejne spotkanie WAKACJE Z ZUMBA®FITNESS. Było tak dużo atrakcji, że na nudę po prostu nie było czasu!

 W „Strefie Dziecka” Dobry pomysł proponował dzieciom kolorowanki, gry podwórkowe, bańki mydlane, oraz malowanie buzi. Razem z Plastysie można było wziąć udział w zajęciach manualno-plastycznych. A z Ekotalerz i EnceRęce można było zrobić zdrową sałatkę z arbuzem, ciasteczkiem i naturalnym jogurtem. Jak zawsze w „Strefie Dziecka” było bardzo kolorowo, pysznie i wesoło!!!

W „Strefie Urody” każdy mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych z Avena Usługi Dietetyczne Joanna Kuca , kosmetycznych z konsultantkami Mary Kay, oraz brafittingową (dobór biustonosza) KAROline .

 

Sałatka z arbuzem od EnceRęce i Ekotalerz

Sałatka z arbuzem od EnceRęce i Ekotalerz

W powietrzu „Strefy Zumby” jak zawsze fruwały endorfiny, bo oprócz instruktora prowadzącego Beti Zumba Drzewiecka w zumbowych rytmach bawiły się jeszcze 5 zaproszonych instruktorek z różnych miast Województwa Lubuskiego:
– Katarzyna Piętka (Konin)
Ewelina Zumba Piątyszek (Kargowa)
Katarzyna Lech (Krosno odrzańskie)
Patrycja Gabrysiak (Nowogród bobrzański)
Ewa Zumba Zarzycka (Żary)!

 

Instruktorki Zumby

Instruktorki Zumby

A na zakończenie gość specjalny Grupa The TOYS Klubu The Motion ucieszył wszystkich pokazem tanecznym.

Po zakończeniu zabawy odbyło się losowanie nagród, w którym mógł wziąć udział każdy. Zostały wylosowane nagrody: wejściówki i gadżety Zumba od Centrum Tańca i Fitness CTiF Beata Olencka-Drzewiecka, kosmetyki od sklepu Naturalnie. Sklep z kosmetykami naturalnymi., kosmetyki i bony rabatowe od Mary Kay, zabiegi kosmetyczne od Impresje Strefa Urody, oraz bony na bezpłatne konsultacje dietetyczne od Avena i brafittingowe (dobór biustonosza) od KAROline.

Serdecznie dziękujemy kochanym zielonogórzanom i wszystkim partnerom akcji za niesamowitą zabawę! Do zobaczenia 1 sierpnia przy fontannie na Placu Bohaterów o godz. 18-00!!!

Pokaz taneczny od The Toys

Pokaz taneczny od The Toys

Organizatorzy akcji: Centrum Tańca i Fitness Beata Olencka-Drzewiecka, Fundacja LYADA i Lato Muz Wszelakich.

Fot. Mścisław B. przy współpracy z Andrzej Wieczorek

Mnóstwo zdjęć z tego spotkania są do obejrzenia w naszej galerii.