Relacja z II spotkania z cyklu WAKACJE Z ZUMBA®FITNESS

WakacjeZumbaFitnessII-5328Kolejne spotkanie, które odbyło się 11 lipca na deptaku Zielonogórskim w ramach projektu WAKACJE Z ZUMBA®FITNESS było rewelacyjne!!! I pogoda i nastroje były fantastyczne!

W „Strefie Zumby” dawały czadu instruktorki: Beti Zumba Drzewiecka, Marta Woźniatowska , Patrycja Gabrysiak, Ewelina Zumba. Z każdym nowym muzycznym kawałkiem wszystkie uczestniki odczuwali prawdziwy wybuch energii, fantazji i pomysłowości!

W „Strefie Urody” kobietami opiekowały się konsultantki Mary Kay, pracownicy sklepu KAROline i sklepu Naturalnie. Sklep z kosmetykami naturalnymi.. Można było na miejscu wypróbować kosmetyki naturalne, żebyśmy czuły się jeszcze pewniej i jeszcze piękniej!

WakacjeZumbaFitnessII-5354A w „Strefie Dziecka” rządziły zabawy plastyczne z Plastysie i zabawy marynarskie z Tawerna Żeglarska . Oczywiście ta strefa nie obejdzie się bez zdrowych słodyczy od Kraina Słodkości !

Wielkie szczególne podziękowania za zaangażowania w organizacji spotkania dla Dorian Zarzycki, Andrzej Wieczorek, Zespół Neon, Maja Kimnes, Lexie’s Art i Lubuski Teatr! Dzięki Waszej pomocy spotkanie 11 lipca WAKACJE Z ZUMBA®FITNESS było tak świetnie organizowane!!!

Organizatorzy akcji: Centrum Tańca i Fitness CTiF Beata Olencka-Drzewiecka , Fundacja LYADA, Lato Muz Wszelakich. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i partnerom!

Wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w naszej Galerii