Relacja z V spotkania z cykłu WAKACJE Z ZUMBA®FITNESS

WakacjeZumbaFitnessCotygodniowy trening 1 sierpnia, to oczywiście nie wszystko. W poczuciu obowiązku, zgodnie z rytmem bijącego w każdym z nas serca, ku pamięci naszych dzielnych Rodaków poległych ofiarnie za naszą wolność 70 lat temu podczas Powstania Warszawskiego oddaliśmy hołd o godz. 17.00. Kiedy zostały uruchomione syreny, uczciliśmy minutą ciszy pamięć ofiar poległych w Powstaniu. http://youtu.be/tA6_2FiUN-g
Choć tyle mogliśmy uczynić.

Potem, jak co tydzień w naszym cyklu Wakacje z Zumba®Fitness odbyło się spotkanie dotyczące czterech pokoleń, poczynając od tych najmłodszych urwisów, po osoby trenujące zumbę i tych rozpoczynających przygodę z nią, łącznie z ich rodzicami oraz dziadkami. Razem dzięki naszym Bohaterom możemy prowadzić takie akcje w Wolnej Polsce!

WakacjeZumbaFitnessPodczas V spotkania WAKACJE Z ZUMBA®FItTNESS w „Strefie Zumby” nas odwiedziło aż 5 instruktorów:
Beti Zumba Drzewiecka,
Marta Woźniatowska,
Ania Nowakowska-Sokołowska,
Marek Szulgo
Jay Di

Zumbę tańczyli wszyscy – kobiety i mężczyźni, dziewczynki i chłopcy, mamy z dziećmi w chuście, oraz mimo ograniczeń ruchowych bardzo aktywni fizycznie Sebastian, Paulina i Asia. Z Zumbą mogą bawić się wszyscy!

WakacjeZumbaFitnessW „Strefie dziecka” też było gorąco: fryzjerzy z Salony Stylu czesali dziewczynki, Słoneczny sad – Pijalnia soków. Sklep firmowy. częstował wszystkich naturalnymi soczkami, Kraina Słodkości częstowała zdrowymi słodyczami, słodzonymi stewią, Little Britain – Anglojęzyczne Przedszkole Montessori razem z Dagmara PogorzelskaKreatywna Mozaika Świata – malowały dzieciom buźki, skręcały balony i zapraszały do zabaw w j. angielskim. A do Doradcy Akademii Noszenia Dzieci Sylwia Misiak ustawiła się ogromna kolejka mamuś, chętnych do skorzystania z konsultacji z zakresu noszenia dzieci w chustach i nosidłach.

W „Strefie Urody” jak zawsze można było skorzystać z konsultacji dietetycznych – Avena Usługi Dietetyczne Joanna Kuca, oraz brafittingowych – KAROline.

WAKACJE Z ZUMBA®FITNESS - V Organizatorzy akcji: Centrum Tańca i Fitness CTiF Beata Olencka-Drzewiecka, Fundacja LYADA i Lato Muz Wszelakich. Impreza odbyła się przy wsparciu Szkoła Rodzenia Ksenia. Dziękujemy bardzo wszystkim partnerom i przyjaciołom akcji!!!

Do zobaczenia 8 sierpnia na Placu Bohaterów przy Duża Fontanna o godz. 18-00!!

Wszystkie zdjęcia można obejrzeć w galerii.