Relacja z Zielonogórskiej Rowerowej Gry Terenowej

RowerowaGraTerenowa201411 października 2014 odbyła się Zielonogórska Rowerowa Gra Terenowa.

Trasa przebiegała dookoła Zielonej Góry i liczyła około 20 km. Na trasie znajdowało się 10 baz. Uczestnicy musieli wykonać tam różne zadania – strzelanie z procy, „sztuczki rowerowe”, koszykówka, pytania krajoznawcze i inne. Nad prawidłowym wykonaniem zadania przez drużynę czuwali opiekunowie baz z Akademia Przyszłości w Zielonej Górze

W grze wzięło udział 10 drużyn. Nagrodami był wypoczynek w strefie SPA Wellstreet, wycieczka do Drezna na Jarmark Bożonarodzeniowy (nagroda specjalna od banku WZ WBK) , czekolada na gorąco dla całej drużyny w twojaczekoladka.pl , kawka z deserem na poprawę krążenia od Family Café, kosmetyki od Naturalnie. Sklep z kosmetykami naturalnymi.oraz vouchery o wartości 25 zł na zabieg kosmetyczny w Impresje Strefa Urody.

RowerowaGraTerenowa2014Na mecie atrakcje dla dzieci zapewniały Przedszkole Niepubliczne „Ślimaczek” s.c., Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori . Na bębnach z dziećmi i dorosłymi grało 7 minut przerwy.

Organizatorzy akcji to Fundacja LYADA i Bank Zachodni WBK
Partnerzy akcji: Radio Index, Wellstreet, Sklep Naturalnie, Impresje strefa Urody, Family Cafe, Centrum Tańca i Fitness CTiF Beata Olencka-Drzewiecka, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori, Przedszkole Niepubliczne „Ślimaczek” s.c., Dobry pomysł, twojaczekoladka.pl, Anna Zielinska Fotografia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, wolontariuszom i partnerom akcji!

RowerowaGraTerenowa2014Do zobaczenia wiosną na II edycji Rowerowej Gry Terenowej!!!

Wszystkie zdjęcia zobaczyć można w naszej galerii.

 

 

Panorama z mety:

Filmik: