RODZINNA GRA TERENOWA Leśne Jesienne Skrzaty

gra-rodzinna-terenowaJuż 24 października (sobota) o 11:00 wystartuje kolejna rodzinna gra terenowa szczególnie da miłośników jesiennych spacerów.
Podczas gry i animacji przygotowanych dla uczestników będzie okazja do wspólnej rodzinnej zabawy w jesiennej aurze. Przygotowaliśmy ciekawe jesienne zadania, wyzwania, gry i zagadki na miarę małych i dużych leśnych skrzatów 🙂 Każda drużyna pokonując wyznaczoną trasę gry będzie mierzyła się z różnymi poleceniami, za które na mecie zostaną przyznane punkty. Podczas finału o godzinie 13:00 będziemy wręczać nagrody zgodnie z kwalifikacją punktową.
Tam gdzie jest rywalizacja to są też rozgrzewające emocje, ale najważniejsza jest wesoła zabawa do której Was gorąco zapraszamy.

W najbliższych dniach będziemy przedstawiać naszych partnerów i prezentować nagrody dla uczestników gry. Każdy wygrywa 🙂

Do zobaczenia przy “Schodach do nieba“ prowadzących do Zielonogórskiego Amfiteatru.

Gra jest częścią projektu “Mamo, Tato! Idziemy na spacer!“, dofinansowanego przez miasto Zielona Góra i realizowanego przez Fundację Wspierania Twórczych Inicjatyw LYADA.