TechKlub Zielona Góra – Własne Hollywood. Video dla organizacji

TechKlub Zielona GóraProgram:
Początek o godzinie 18.00!
Przywitanie – Tomasz Janiak – koordynator.
Własne Hollywood – video dla organizacji – Mścisław B

Konieczna REJESTRACJA na http://techklubzielonagora4.evenea.pl/

O prelegencie i prezentacji:
Mścisław – ekspert ds. IT w Advanced Digital Broadcast, absolwent Narodowego Uniwersytetu Radioelektroniki w Charkowie, fotograf i wsparcie technicznie dla Fundacji LYADA, twórca filmów promocyjnych. Pochodzi z Ukrainy.

Najbliższe spotkanie to kontynuacja tematyki poprzedniego. Prelekcja będzie stanowić analizę filmów Mścisława w oparciu o: pomysł, użyte technologie, błędy i dobre praktyki. Pytania będzie można zadawać w każdym momencie. Chętni będą mogli także wziąć udział w filmowaniu akcji „Kolorowe Miasto”, która odbędzie się 22 marca w Zielonej Górze.

„Osobliwością tego spotkania nie będzie sucha teoria z punktu widzenia profesjonalisty, tylko doświadczenie praktyka, który zaczynał jako zupełnie początkujący. Każde pytanie będzie podstawą do dyskusji.” – mówi prelegent.

Mścisław zachęca aby przed spotkaniem zapoznać się z jego filmami i przygotować ewentualne pytania. Filmy dostepne są na na kanałach youtube: Lyada (https://www.youtube.com/user/FundacjaLYADA) i KonfettiKlub (https://www.youtube.com/user/KonfettiKlub).

Wydarzenie na Facebook >>