Galeria projektów dla dorosłych

Zasady zdrowego odżywiania - Pole Na Stole! Las w Nas!

Ostatnie warsztaty w ramach projektu Pole na Stole, Las - w nas odbyły się w EnceRęce w towarzystwie dietetyk Lidia Aleksandrowicz z Dieta na miarę. Tym razem rozmawialiśmy o zdrowym odżywianiu: jak prawidłowo dobierać składniki, na co zwracać uwagę, czego unikać i o czym pamiętać. Dowiedzieliśmy się dużo nowego i bardzo relaksująco spędziliśmy czas w miłym towarzystwie, gotując potrawy na śniadanie, obiad i kolację.

29 Photos

Art-Biżu - Wyluzuj! Znajdź swoją pasję!

Co można zrobić z kawałków kolorowego szkła? Jak się okazało, rzeczy przepiękne! Podczas kolejnego spotkania na temat Art Biżu z cyklu Wyluzuj! Znajdź swoją pasję! uczestniczki miały możliwość stworzyć własną biżuterię ze szkła. Przy pomocy specjalnych narzędzi, szlifierki i porad prowadzącej Olga Basole z BasoLe Art , każda uczestniczka zrobiła kolczyki, wisiorki, broszki i nawet bransoletki. Efekt zaskoczył nas wszystkich, wytworzyłyśmy biżuterię naprawdę unikalną.

12 Photos

Warsztaty kulinarno-dietetyczne dla dorosłych - Pole na Stole

To były pierwsze warsztaty kulinarno-dietetyczne dla dorosłych, które odbyły się w ramach projektu Pole na stole - Las w nas. Podczas gotowania zdrowych wegetarianskich potraw uczestnicy mogli się dowiedzieć o tym jak poprawnie zbilansować bezmięsną dietę, o czym warto pamiętać i jakich produktów używać. Po warsztatach usłyszeliśmy ogrom pozytywnych odzewów, i to nas niesamowicie cieszy!

29 Photos

Las w szkle - Wyluzuj! Znajdź Swoją Pasję!

Las kojarzy się nam z rozległą przestrzenią. Ale co zrobić, żeby o każdej porze móc nacieszyć się leśnym widokiem? Zrobić las w słoiku! Miniaturowy fragment natury próbowali zrobić uczestnicy kolejnego spotkania w ramach projektu "Wyluzuj! Znajdź swoją pasję!" współfinansowanego przez Urząd Miasta Zielona Góra. W słoikach zamieszkały paprocie, fiołki, konwalie, a leśnego klimatu dodawał mech.

14 Photos

Warsztaty Wyluzuj! - Naturalne kosmetyki

25 marca odbyły się warsztaty z naturalnych kosmetyków w ramach projektu Wyluzuj! Znajdź swoją pasję! Uczestniczki relaksowały i uczyły się robić maseczki do twarzy, peeling kawowy do ust, pudding do ciała z kawy i czekolady. Kawowe szaleństwo prowadziła Małgorzata Stysinska z Jogomania. Warsztaty odbyły się dzięki gościnności oLgOVE. Projekt dofinansowany ze środków miasta Zielona Góra.

20 Photos

Wyluzuj! Znajdź swoją pasję! - Mozaika

Podobno mozaiką może zająć się każdy. Warto zatem spróbować. Przekonali się o tym uczestnicy warsztatów mozaikowych prowadzonych przez Joannę Hanć. Warsztaty z mozaiki były ostatnimi w ramach projektu "Wyluzuj! Znajdź swoją pasję" organizowanego przez Fundację LYADA.

36 Photos

Wyluzuj! Znajdź swoją pasję! - Stolarka

iły, wiertarki, wkrętarki i szlifierki - takimi 'zabawkami" 23 kwietnia zajmowali się uczestnicy kolejnych warsztatów w ramach projektu "Wyluzuj! Znajdź swoją pasję!" Tym razem uczestnicy próbowali swoich sił w zajęciach stolarskich. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich przybyłych, powstały piękne półki i ramki, a nawet karmnik.

10 Photos

Wyluzuj! Znajdź swoją pasję! - Decoupage

16 kwietnia, zajęciami decoupage, rozpoczęliśmy cykl warsztatów dla dorosłych "Wyluzuj! Znajdź swoją pasję!"

19 Photos