Rodzinna Przyrodnicza Gra Terenowa

Zapraszamy 31 lipca na rodzinną grę terenową! Drużyny mogą składać się z 2-5 osób (dorośli i dzieci w każdym wieku). Drużynę mogą tworzyć członkowie różnych rodzin.

Drużyna musi mieć swojego lidera, który odpowiada za kontakt z organizatorem oraz opiekuje się swoją drużyną podczas gry.

Gra odbędzie się tym razem w dzielnicy Jędrzychów. Przy okazji zabawy chcemy zachęcić uczestników do poznania tego ciekawego miejsca i korzystania z jego walorów.

Podczas gry uczestnicy zamienią się w odkrywców, będą wykonywać zadania i bawić się z nami poznając ciekawe miejsca, rośliny i drzewa. Trasa zabawy liczy ok. 1 km i znajdować się na niej będzie 8 baz.

Po grze zaprosimy uczestników na piknik, zdrowy słodki poczęstunek i nagrody dla każdej drużyny. W tej grze nie będzie zwycięzców i przegranych, będzie tylko zabawa i przyjemny spacer w rodzinnym gronie.

Wpisowe za udział w grze wynosi 20 zł za drużynę. Wpisowe musi być wpłacone na konto 73 2030 0045 1110 0000 0397 7440 Fundacji LYADA najpóźniej 3 dni po zgłoszeniu drużyny. W tytule przelewu należy wpisać “Rodzinna Gra Terenowa, wpisowe” i podać nazwę drużyny. Kwota ta w całości przeznaczona będzie na zakup wyprawki dla uczestników: kanapki i wodę. Warto więc zabrać ze sobą plecak. Piknik będzie w formie rodzinnego kocykowania, polecamy więc przybyć na grę ze swoim kocykiem.

Zbierajcie drużynę i rejestrujcie się już teraz! Ahoj przygodo!

Projekt współfinansowany ze środków urzędu miasta Zielona Góra.

Na tę chwilę podstawowa lista uczestników Rodzinnej Gry Terenowej została zamknięta. Jest możliwość rejestracji na listę rezerwową, na której liczy się kolejność zgłoszeń.
Drużyny z listy rezerwowej prosimy nie wpłacać wpisowe.