Pole na stole, las – w nas

Uwaga! Prosimy uważnie przeczytać instrukcję do rejestracji.

Koszt wpisowego wynosi jedynie 10 zł lub 20 zł w zależności od wybranego warsztatu, to jest symboliczna kwota, gwarantującą udział osób zarejestrowanych. Wpisowe jest bezzwrotne i zostanie przeznaczone na zakup materiałów do warsztatów.

Krok 1: Zarejestruj się w formularzu poniżej, przeczytaj informację o regulaminie obowiązującym podczas zajęć oraz propozycję zapisania się na newsletter projektu „akademia wyobraźni”

Krok 2: W ciągu 3 dni od rejestracji zrób przelew 10 zł lub 20 zł w zależności od wybranego warsztatu na konto fundacji 73 2030 0045 1110 0000 0397 7440 tytuł „Wpisowe. Pole na stole. Data warsztatu. Imię i nazwisko”.

Krok 3: Czekaj na zwrotną informację od nas o zakwalifikowaniu się na warsztaty.

Jeśli wpisowe nie zostanie wpłacone w ciągu 3 dni po rejestracji, rejestracja zostanie anulowana jednocześnie z wysłaniem stosownego maila. Jeśli osoba zarejestrowana i zakwalifikowana z jakiegoś powodu nie będzie mogła wziąć udziału w warsztatach, może ona znaleźć na swoje miejsce inną osobę już bez konieczności wpłacenia wpisowego. Jeżeli zajęcia zostaną odwołane przez organizatora, wpisowe zostanie zwrócone.

UWAGA! Rejestrację na poszczególne warsztaty otwieramy za dwa tygodnie przed wydarzeniem. Prosimy śledzić aktualności oraz stronę na Facebook.

Rejestracja na spotkanie 9 czerwca jest już zamknięta!