TechKlub Zielona Góra

TechKlub Zielona GóraSieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce (Kraków, Gdynia, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Biała Podlaska, Szczecin, Białystok, Suwałki, Zielona Góra, Gliwice, Kielce, Lublin, Łódź) każdego miesiąca odbywają się spotkania, które podejmują kwestie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji.

Masz pomysł na temat spotkania? Wypełnij ankietę! Wasze odpowiedzi przyczynią się do udoskonalenia organizacji spotkań.

Spotkania TechKlubu Zielona Góra w sezonie 2017/2018

 • TechKlub Zielona Góra: Promocja w Internecie i podstawy montażu filmowego

  AGENDA SPOTKANIA
  18:00 Dagmara Kokoszka
  9 bezpłatnych narzędzi, które pomogą wypromować organizację w internecie
  19:15 Monika Suder
  Podstawy montażu filmowego i telewizyjnego
  20:15 Networking
  Porozmawiajmy, poznajmy się. Możliwość porozmawiania z prelegentami oraz uczestnikami. Kwandrans na wspólną herbatę 🙂

  Rejestracja: https://crm.sektor3-0.pl/techklub/zielona-gora

   
  Podczas tegorocznej edycji TechKlubu działamy wspólnie z Google Internetowe Rewolucje. Podczas naszych spotkań prelegenci z Google będą uczyć jak korzystać z bezpłatnych narzędzi w promocji naszych działań w internecie. Spotkanie przeznaczone jest dla osób, które działają w organizacjach pozarządowych, prowadzą swoje firmy lub po prostu chcą wiedzieć jak być zauważonym w internecie, a przy okazji nie wydać na to ani złotówki . Dagmara Kokoszka doradca z Google Internetowych Rewolucji opowie o tym o tym, jak prowadzić efektywne działania promocyjne w internecie, a także wyjaśni, w jaki sposób skorzystać z darmowych, indywidualnych konsultacji, które pomogą osiągnąć sukces online.

  W drugiej części spotkania odbędzie się warsztat z podstaw montażu filmowego i telewizyjnego. Koordynatorka Tech Klubu w Zielonej Górze Monika Suder, która na co dzień pracuje we wrocławskiej telewizji Echo 24, pokaże bezpłatne narzędzia służące do montowania filmów oraz opowie o podstawowych zasadach montażu.
  Jeśli chcecie dowiedzieć się jak nagrywać filmiki, żeby je później szybko i sprawnie montować oraz jak skorzystać z bezpłatnej reklamy w internecie koniecznie przyjdźcie na najbliższe spotkanie TechKlubu w Zielonej Górze.

  Do zobaczenia!

  Termin

  Data: 15 Listopad 2017 18:00
  Godzina: 18:00 18:00

  Miejsce

  Mediateka "Góra Mediów"
  (al. Wojska Polskiego 9)

  Galeria

  Wydarzenie na Facebook

Galeria >>

 

Aby dowiedzieć się o kolejnych spotkaniach zapisz się do newslettera, albo obserwuj naszą stronę na Facebook.