W drodze do siebie

Uwaga! Prosimy uważnie przeczytać instrukcję do rejestracji.

Koszt wpisowego wynosi jedynie 10 zł lub 20 zł w zależności od wybranego warsztatu, to jest symboliczna kwota, gwarantującą udział osób zarejestrowanych. Wpisowe jest bezzwrotne i zostanie przeznaczone na zakup materiałów do warsztatów.

Krok 1: Zarejestruj się w formularzu poniżej, przeczytaj informację o regulaminie obowiązującym podczas zajęć oraz propozycję zapisania się na newsletter projektu „W drodze do siebie”

Krok 2: W ciągu 3 dni od rejestracji zrób przelew 10 zł lub 20 zł w zależności od wybranego warsztatu na konto fundacji 73 2030 0045 1110 0000 0397 7440 tytuł „Wpisowe. W drodze do siebie. Data warsztatuImię i nazwisko”.

Krok 3: Czekaj na zwrotną informację od nas o zakwalifikowaniu się na warsztaty.

Jeśli wpisowe nie zostanie wpłacone w ciągu 3 dni po rejestracji, rejestracja zostanie anulowana jednocześnie z wysłaniem stosownego maila. Jeśli osoba zarejestrowana i zakwalifikowana z jakiegoś powodu nie będzie mogła wziąć udziału w warsztatach, może ona znaleźć na swoje miejsce inną osobę już bez konieczności wpłacenia wpisowego. Jeżeli zajęcia zostaną odwołane przez organizatora, wpisowe zostanie zwrócone.