Wyluzuj! Znajdź swoją pasję!

Hobby jest doskonałym sposobem na odpoczynek, odstresowanie, kontakty z innymi ludźmi. Poprzez poznawanie nowych rzeczy, podczas prac manualnych uczymy się rozwiązywania problemów, cierpliwości, wytrwałości. Znalezienie swojej pasji może być również sposobem na życie. Efekty prac będzie można zabrać z sobą do domu 🙂

 • Deseczka i gwoździk

   

  Młotek i kawałek drewna raczej mało kojarzą się nam z czymś ładnym i ozdobnym. Podczas kolejnego, ostatniego już w tym sezonie spotkania w ramach projektu Wyluzuj! będziemy próbować jednak zrobić coś ładnego właśnie przy pomocy deski, młotka, gwoździ, farb i sznurków. Ciekawi, co to będzie? Zapraszamy! Relaks przy wbijaniu gwoździ gwarantowany!

  Termin

  20 Październik 2018 12:30

  Miejsce

  oLgOVE
  (ul. Sowińskiego 4a, lok. 7)

  Wydarzenie na Facebook

Uwaga! Prosimy uważnie przeczytać instrukcję do rejestracji.

Koszt wpisowego wynosi jedynie 10 zł, to jest symboliczna kwota, gwarantującą udział osób zarejestrowanych. Wpisowe jest bezzwrotne i zostanie przeznaczone na zakup materiałów do warsztatów.

Krok 1: Zarejestruj się w formularzu poniżej, przeczytaj informację o regulaminie obowiązującym podczas zajęć.

Krok 2: W ciągu 3 dni od rejestracji zrób przelew 10 zł na konto fundacji 73 2030 0045 1110 0000 0397 7440 tytuł „Wpisowe. Wyluzuj! Imię podane podczas rejestracji”.

Krok 3: Czekaj na zwrotną informację od nas o zakwalifikowaniu się na warsztaty.

Jeśli wpisowe nie zostanie wpłacone w ciągu 3 dni po rejestracji, rejestracja zostanie anulowana jednocześnie z wysłaniem stosownego maila. Jeśli osoba zarejestrowana i zakwalifikowana z jakiegoś powodu nie będzie mogła wziąć udziału w warsztatach, może ona znaleźć na swoje miejsce inną osobę już bez konieczności wpłacenia wpisowego. Jeżeli zajęcia zostaną odwołane przez organizatora, wpisowe zostanie zwrócone.

UWAGA! Rejestrację na poszczególne warsztaty otwieramy za dwa tygodnie przed wydarzeniem. Prosimy śledzić aktualności oraz stronę na Facebook.