Wyluzuj! Znajdź swoją pasję!

Hobby jest doskonałym sposobem na odpoczynek, odstresowanie, kontakty z innymi ludźmi. Poprzez poznawanie nowych rzeczy, podczas prac manualnych uczymy się rozwiązywania problemów, cierpliwości, wytrwałości. Znalezienie swojej pasji może być również sposobem na życie. Efekty prac będzie można zabrać z sobą do domu 🙂

  Uwaga! Prosimy uważnie przeczytać instrukcję do rejestracji.

  Koszt wpisowego wynosi jedynie 20 zł, to jest symboliczna kwota, gwarantującą udział osób zarejestrowanych. Wpisowe jest bezzwrotne i zostanie przeznaczone na zakup materiałów do warsztatów.

  Krok 1: Zarejestruj się w formularzu poniżej, przeczytaj informację o regulaminie obowiązującym podczas zajęć.

  Krok 2: W ciągu 3 dni od rejestracji zrób przelew 20 zł na konto fundacji 73 2030 0045 1110 0000 0397 7440 tytuł „Wpisowe. Wyluzuj! Imię podane podczas rejestracji”.

  Krok 3: Czekaj na zwrotną informację od nas o zakwalifikowaniu się na warsztaty.

  Jeśli wpisowe nie zostanie wpłacone w ciągu 3 dni po rejestracji, rejestracja zostanie anulowana jednocześnie z wysłaniem stosownego maila. Jeśli osoba zarejestrowana i zakwalifikowana z jakiegoś powodu nie będzie mogła wziąć udziału w warsztatach, może ona znaleźć na swoje miejsce inną osobę już bez konieczności wpłacenia wpisowego. Jeżeli zajęcia zostaną odwołane przez organizatora, wpisowe zostanie zwrócone.

  UWAGA! Rejestrację na poszczególne warsztaty otwieramy za dwa tygodnie przed wydarzeniem. Prosimy śledzić aktualności oraz stronę na Facebook.