Zielone Miasto

Masz taras lub balkon, a nie wiesz, jak go zagospodarować? Marzy Ci się zielona enklawa, a masz tylko parapet? Uważasz, że nie masz ręki do kwiatów? Otóż czas zmienić to myślenie! Miejskie ogrodnictwo jest dla każdego, można je uprawiać na nawet malutkiej przestrzeni i, co najważniejsze – każdy może być miejskim ogrodnikiem!

Podczas warsztatów w ramach projektu „Zielone Miasto” dowiesz się, jak zaprojektować swój balkon, jakie dobrać rośliny, jak się nimi opiekować, ale i w praktyce nauczysz się własnoręcznie tworzyć wyposażenie swojego „zielonego raju”. Na konkretnym przykładzie konkretnego tarasu nauczymy się, jak zamienić pustą przestrzeń w miejsce przyjazne i nam, i miejskiej faunie.

W programie trzy spotkania: wykłady połączone z warsztatami

30 maja godz. 18 – Jak poukładać, żeby się zmieściło – podstawy projektowania małej przestrzeni

6 czerwca godz. 18 – Ogród jak spa – hortiterapia w praktyce

13 czerwca godz. 18 – Pszczółka na kwiatku – po co nam bioróżnorodność w ogrodach?

Konieczna wcześniejsza rejestracja! (formularz poniżej)

Warto zarezerwować sobie terminy na wszystkie trzy spotkania, które będą wzajemną kontynuacją.

Miejsce oLgOVE, ul. Sowińskiego 4a

Wpisowe 10 zł

Prowadzi Beata Tokarz

Projekt dofinansowany ze środków miasta Zielona Góra

Uwaga! Prosimy uważnie przeczytać instrukcję do rejestracji.

Koszt wpisowego wynosi jedynie 10 zł, to jest symboliczna kwota, gwarantującą udział osób zarejestrowanych. Wpisowe jest bezzwrotne i zostanie przeznaczone na zakup materiałów do warsztatów.

Krok 1: Zarejestruj się w formularzu poniżej, przeczytaj informację o regulaminie obowiązującym podczas zajęć.

Krok 2: W ciągu 3 dni od rejestracji zrób przelew 10 zł na konto fundacji 73 2030 0045 1110 0000 0397 7440 tytuł „Wpisowe. Zielone Miasto. Imię podane podczas rejestracji”.

Krok 3: Czekaj na zwrotną informację od nas o zakwalifikowaniu się na warsztaty.

Jeśli wpisowe nie zostanie wpłacone w ciągu 3 dni po rejestracji, rejestracja zostanie anulowana jednocześnie z wysłaniem stosownego maila. Jeśli osoba zarejestrowana i zakwalifikowana z jakiegoś powodu nie będzie mogła wziąć udziału w warsztatach, może ona znaleźć na swoje miejsce inną osobę już bez konieczności wpłacenia wpisowego. Jeżeli zajęcia zostaną odwołane przez organizatora, wpisowe zostanie zwrócone.